Kurumsal

Özayhan Group

Çağdaş ve konforlu bir yaşam; sağlam, kullanışlı ve estetik görünüme sahip modern yapılarla mümkündür. Bu düşünce eşliğinde;

Alüminyum ve pvc doğramaları, fotoselli ve seksiyonel kapılar, otomatik kepenk ve panjur sistemleri boyutlandırma ve montajı konusunda, orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, bölgeye yeni teknolojilerin getirilmesi ve sektörün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacı ile, 1998 yılında Erzincan’da kurulan Özay Han Grup, kurulduğu günden bugüne tamamlamış olduğu modern, özgün ve kaliteli projeler ile sektörünün öncülerinden olmuştur.

Sektörel gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden Özay Han Group, günümüzde faaliyetlerini güçlü idari ve mali birikimi eşliğinde, çözüm ortakları ile karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde sürdürmektedir.

Profesyonel yönetim kadrosu ve deneyimli personeller eşliğinde geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarılar ile, üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kailte seviyesinin üzerinde tamamlamıştır.

Özayhan Group; pek çok büyük mühendislik projelerini hayata geçirmiş ve Türkiye’nin her bölgesinde birçok projeye başarı ile imzasını atmıştır.

Özay Han Group, yapı sektöründeki kusursuz ve başarılı hizmetlerine, yenilikçi ve sağlam bakış açısı ile hızla devam edecektir.

Vizyonumuz

Misyonumuz

Değerlerimiz

 © 2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki hiç bir materyal izinsiz kullanılamaz.

TOP